Ďábel v tělě (2012) - Recenze

18. března 2012 v 17:51 | mad |  MiniRecenze
Ďábel v těle
(The Devil Inside)

Poster k filmu Ďábel v těle

Tak na tenhle film, i když jeho hodnoceni na serveru CSFD není jedno z nejlepších, jsem se celkem těšil.
No, je to jeden z těch filmů, co začínají záznamem hovoru na 911. Poslední dobou už je to několikátý film u kterého tuto "originalitu" vidím. Pak nás film zavede k mladé ženě, která se snaží zjistit nějaké skutečnosti o své matce která je ubytovaná v psychiatrické léčebně kvůli vraždě tří lidí při vykonávání exorcismu na ní. Vydává se tedy do Říma, kde se účadtní několika nelegálních vymítání aby pochopila o co v exorcismu vůbec jde.
Je to další z filmů, který je točen jako dokument. Už mě celkem začína štvát rozechvělá ruka kameramanova a vůbec tento styl natáčení filmu. Je to už celkem nuda a většina lidí z tohoto "fenoménu" si už na prdel taky nesedne.
Děj se netáhne a v podstatě se pořád něco děje, což jsem celkem uvítal, ale na druhou stranu se z filmu dalo vycucat daleko víc. Hlavně ke konci, kdy se během chvíle stane tolik, že člověk ani nechápe co tam ti herci dělají a vlastně bez toho aniž bych byl nějak zvlášť napjatý film skončí. Nicméně některé scény byly vážně skvělé. Například hned první vymítání. :))
Je to sice celkem jednoduchý film, ale celkem kladně mě oslovil a myslím, že by moh oslovit i některé z Vás.

>60%<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama