Let me in (2010) - Recenze

9. března 2012 v 9:47 | mad |  MiniRecenze
Let me in

Poster k filmu Let Me In

Tak hned na úvod menší rada. Pokud se chystáte na tento film podívat, nedělejte to!! Okamžitě zrušte stahování, vraťte DVD, vypněte DVDéčko. Neříkám to proto, že by byl tento film špatný, ale proto že to je jenom napodobenina švédského originálu, který je o několik příček víš. Tím čím "Ať vejde ten pravý" byl "Let me in" ani zdaleka nemá nárok.
Když pominu o poznání horší herce, tak se vytratila veškerá tajemná atmosféra a film se dá označit slovem "pomalý". Na to, že to je jakýsi remake, tak "Let me in" nepřišel s ničím novým, pouze trochu zjednodušil děj a marně se snažil o lepší efekty.
Jinak celý film byl jak přes kopírák s originálem. Někde jsem narazil i na slovo přesné dialogy a text sem si odříkával dřív než zazněl ve filmu. Jedno obrovské zklamání.
Jak znehodnotit úplně úžasný film a vyždímat z toho peníze ? Koukněte na "Ať vejde ten pravý" potom na "Let me in" a máte podrobný navod v ruce.
Ale abych tady jen nehanil. I přes to, že mě přímo štvalo jak jeden z mých nejoblíbenějších filmů zničili, tak si tento kousek drží své základní kouzlo a asi kdybych neviděl originál, označím toto dílko za mírně nad průměrem. Když zavřu obě oči a budu si hlavou mlátit o zeď tak toto hodnocení je podle mě adekvátní. A Vy, kteří si to právě čtěte, okamžitě začněte stahovat švédský originál.

>65%<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama