Resident Evil: Apokalypsa (2004) - Recenze

24. března 2012 v 19:59 | mad |  MiniRecenze
Resident Evil: Apokalypsa
(Resident Evil: Apocalypse)

Poster k filmu Resident Evil: Apokalypsa

Nemusím moc horory se zombíkama, proto sem se k sérii Resident Evil dostal až teď. Po sérii Underworld, která mě nezklamala jsem se těšil na další akční příval hororových filmů. Ale musím uznat, že Resident Evil mě zase až tak nezaujal.
Akční scény sice na jedničku, ale příběhově mě to nějak moc nezaujalo. Mladá žena s vojenským výcvikem bojuje proti firmě, která jí zaměstnávala a vynalezla látku měnící lidi v zombie. Asi tak by se dalo jednoduše napsat o čem první dva díly této série jsou.
Nevím jestli je to záměr autorů nebo něco jiného, ale nemůžu si pomoc, oba díly co jsem zatím viděl, mě první polovinu neuvěřitelně nudily. I když se v první polovině něco děje, tak jakoby se nedělo. Nicméně druhá polovina, to vždycky nakopne. Sled skvělých akčních scén , protkaných zvláštním příběhem. Jak to může dopadnout, když si nadnárodní společnost může dělat co chce.
Určitě se nevyhnu ani věčnému srovnávání s Underworld. Pro mě jednoznačně (Když přivřu oko u jednoho dílu) je lepší Underworl. Ale ještě uvidíme, jsem teprve v půlce.

>65%<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama