Kino premiéry Listopad 2013

25. října 2013 v 12:00 | mad |  Novinky
Kino premiéry Listopad 2013

Insidious 2 (2013)


Poster k filmu Insidious 2

Horor / Thriller
USA, 2013, 108 min

Režie: James Wan
Scénář: James Wan, Leigh Whannell
Kamera: John R. Leonetti
Hudba: Joseph Bishara
Hrají: Rose Byrne, Patrick Wilson, Lin Shaye, Ty Simpkins, Michael Beach, Barbara Hershey, Leigh Whannell, Jocelin Donahue, Angus Sampson, Sienna Farall

Obsah:

V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí.

Trailer: Insidious 2 (Slovenské titulky)

Česko: 14.11.2013


Únos (2013)
(The Factory)

poster

Historický / Horor / Thriller
USA, 2013, 90 min
Režie: Dena Hysell
Hrají: Azura Skye, Bill Sage, Taylor Gildersleeve, Dena Hysell

Obsah:

Když realitní agent ukazuje ve starém New Yorku tovární budovu skupince rádoby investorů, nevědomky se zachytí v její tragické a zlověstný historii.

Česko: 28.11.2013
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama